UBYTOVANIE

Pivovar BUC Kvačany

Pivovar BUC Kvačany ponúka celoročne svojim návštevníkom ubytovanie, reštauračné služby a v neposlednom rade pôžitkársky zážitok z našich jedinečných remeselných pív.

Objekt sa nachádza v malebnom prostredí jednej z najkrajších obcí na Liptove, v Kvačanoch. Milovníci turistiky a prírody si prídu na svoje, najmä vďaka blízkosti Kvačianskej a Prosieckej doliny, či známej kultúrnej pamiatky Mlyny Oblazy.

V blízkom okolí sa nachádza množstvo zaujímavých lokalít, ako napríklad Liptovská Mara, Heliport Liptov, termálny prameň Kalameny, aquaparky, lyžiarske strediská a mnoho ďalších.

V chladnejších mesiacoch je pre našich hostí pripravená fínska sauna a drevená kúpacia kaďa, s očarujúcim výhľadom do srdca Liptovskej prírody. Naši hostia sú vítaní celoročne a môžu sa ubytovať v apartmáne pre dve rodiny alebo v dvojlôžkových izbách s možnosťou prístelky. Každá izba disponuje samostatnou kúpeľnou a wc.

V prípade záujmu ponúkame pre našich návštevníkov prehliadky pivovaru, ochutnávky piva, vonkajšie posedenie s krbom a grilom a mnoho ďalšieho. Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle +421 911 624 600. Tešíme sa na Vašu návštevu.